Enter Enea Music Festival w Poznaniu!

Wybitny pianista Leszek Możdżer jest dyrektorem artystycznym nadchodzącego festiwalu.

Nadchodzi 13. edycja Enter Enea Music Festival. To rewelacyjna wiadomość dla fanów tego przedsięwzięcia. Bez wątpienia jest to festiwal, który jest renomą dla stolicy Wielkopolski. Podczas festiwalu zagrają najwięksi wirtuozi muzyki jazzowej. Twarzą i jednocześnie dyrektorem artystycznym festiwalu jest Leszek Możdżer. Bez dwóch zdań festiwal kreuje kulturalne oblicze Europy.

Festiwal odbędzie się tradycyjnie tuż przed Bożym Ciałem. Wydarzenie muzyczne potrwa całe cztery dni w pobliżu Jeziora Strzeszyńskiego w Poznaniu. Festiwal zostanie zorganizowany w dniach od 4 do 7 czerwca 2023 roku. Bilety jednodniowe plasują się aktualnie w cenie 120 zł, natomiast karnet trzy dniowy kosztuje 300 zł. Bilety będą sprzedawane w wskazanych cenach do 14 maja 2023 r. Od 15 maja ceny wzrosną o 30-50 zł.

Festiwal jest miejscem, podczas którego odbywają się liczne premiery i nowe muzyczne konstelacje. Na scenie zaprezentują się m.in. Jazz Forum Machine, Kasia Pietrzko, Maciej Kędziela, Jakub Mizeracki, Tomasz Chyła, Kacper Smoliński, Roman Chraniuk, Adam Zagórski. Serdecznie polecamy to wyjątkowe wydarzenie muzyczne!