Natalie Portman w Poznaniu!

Podczas Impactu’23 przemówią wybitne światowe jednostki. Publiczność będzie miała przyjemność zobaczyć i usłyszeć na żywo m.in. Natalie Portman, Nassima Nicholasa Taleba, Valerie Jarrett.

 

Już jutro dnia 11 maja do Poznania przyjadą wyjątkowo wpływowi menedżerowie, autorzy książek, politycy, a także naukowcy. To wszystko za sprawą Impact’23 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wydarzenie potrwa pełne dwa dni. W stolicy Wielkopolski pojawią się czołowe, światowe nazwiska jak np. Natalie Portman, Nassim Nicholas Taleb, Velarie Jarrett.

Jak wiadomo jedną z największych gwiazd nadchodzącego wydarzenia będzie Natalie Portman. Natalie Portman jest laureatką Oscara za główną rolę kobiecą w filmie „Czarny Łabędź”. Jest uznaną aktorką, autorką książek, reżyserką i aktywistką. Publiczność kojarzy ją przede wszystkim z roli „Matyldy” w filmie „Leon Zawodowiec”. Znana jest również z wielu akcji charytatywnych na rzecz kobiet oraz dziewcząt.

Do Poznania przyjedzie również jeden z najwybitniejszych eseistów Nassim Nicholas Taleb. Jest autorem eseju „Czarny Łabędź. O skutkach nieprzewidywanych zdarzeń” oraz „Antykruchość. O rzeczach, którym służą wstrząsy”. Przez blisko 21 lat pracował jako trader, następnie zajął się badaniem problemów filozoficznych.

Na wydarzeniu pojawi się także Valerie Jarrett, która przez 8 lat pracowała jako starszy doradca prezydenta Baraca Obamy! Nie da się ukryć, że nazwiska na nadchodzącym wydarzeniu robią piorunujące wrażenie. Goście wydarzenia oprócz wysłuchania wystąpień wybitnych gości, będą mogli również wziąć udział w najróżniejszych warsztatach.