Bartek Królik wystąpił na poznańskiej scenie!

Jeden z najpopularniejszych muzyków w Polsce wystąpił w Poznaniu. Artysta porwał publiczność niesamowitą energią!

Miniony weekend w Poznaniu był prawdziwą muzyczną ucztą! To wszystko za sprawą zorganizowanego NEXT FEST – Music Showcase & Conference. Festiwal zrealizowany został w dniach od 20.04.2023 r. do 22.04.2023 r. Podczas wydarzenia na różnorodnych scenach zaprezentowali się uznani, a także debiutujący artyści. Wśród występujących muzyków znalazł się również Bartek Królik!

Artysta porwał publiczność fantastyczną energią! Ludzie tańczyli i śpiewali pod sceną wszystkie utwory piosenkarza. W pewnym momencie Bartek Królik zaskoczył publiczność. Zszedł ze sceny, aby osobiście przywitać się ze swoimi fanami i wspólnie z nimi bawić się w rytm muzyki. Jak się okazało, to był strzał w dziesiątkę. Publiczność dosłownie oszalała! Takiej energii Poznań już dawno nie odczuł!

Bartek Królik to jeden z najwybitniejszych współczesnych twórców muzycznych. Jest muzykiem, piosenkarzem, kompozytorem oraz producentem muzycznym. Ma na swoim koncie współpracę z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Współpracował z m.in. Agnieszką Chylińską, Sistars, Natalią Kukulską, Edytą Górniak, O.S.T.R., zespołem Bracia.

Z Markiem Piotrowskim współtworzy duet producenci o nazwie Plan B oraz zespół Spoken Love. Gra w zespole Łąki Łan. Artysta występował już na wszystkich największych festiwalach w kraju. Ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród. Już niedługo ukaże się jego nowa płyta! My już nie możemy się doczekać muzycznych nowości od tego Artysty!