Visual Concert w Poznaniu!

Wybierz się w muzyczną podróż ukazującą: niezwykłe miejsca, zwierzęta, ciekawych ludzi, głębie oceanów, deszczowe lasy, ośnieżone szczyty górskie, dżungle na całym świecie.

 

Już w przyszłym miesiącu, dnia 7 stycznia 2023 roku w Poznaniu odbędzie się niezwykły koncert. Będzie to oczywiście kolejna edycja Visual Concert. Premiera tej edycji miała miejsce jesienią 2022 roku. Visual Concert to koncert muzyki filmowej i epickiej, który zabierze publiczność w niezwykłą muzyczną podróż po świecie fauny, flory, kultur, a także architektury. Jesteśmy przekonani, że przedsięwzięcie na długo zapadnie w pamięci widzom.

W trakcie koncertu będzie można odsłuchać popularne motywy dźwiękowe z filmów jak np. Star Wars, Iron Man, Batman, Władca Pierścieni, Król Lew, Romeo i Julia, Avatar, Piraci z Karaibów, Braveheart, James Bond i wiele innych. Zaprezentowane zostaną również utwory z wytwórni Two Steps from Hell.

Na scenie zaprezentują się tacy soliści jak: Kasia Moś, Krzysztof Iwaneczko, Beata Bielska. Artyści zaprezentują wykonania w towarzystwie 80-osobowej orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra w towarzystwie poznańskiego Chóru Akademickiego Uniwersytetu Adama Mickiewicza (za przygotowanie odpowiada Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata.