Sezon na narty w Austrii

Zima w Polsce trwa w najlepsze! Warto ten czas wykorzystać na odpoczynek i białe szaleństwo na stokach. Wielu w tym czasie decyduje się na wypad na narty w polskie góry, są jednak tacy, którzy preferują wypady na Zachód. Jaki kierunek wybrać decydując się na wycieczkę zagraniczną? Zdecydowanie zalecamy wypad na narty do Austrii.

Austria to nie tylko wspaniałe miejsce z uwagi na przepiękne widoki, które zapierają dech w piersiach. To również miejsce, które słynie z doskonale dostosowanych kurortów. W Austrii znajdują się Alpy, na których można rozkoszować się jazdą na nartach na przygotowanych bezpiecznych stokach dla turystów. W Austrii możesz wybrać się również na wyprawę na sankach, na rakietach śnieżnych, na nartach turowych. Znajdują się tutaj liczne bajeczne trasy na biegówki.

Austria to państwo, które słynie z gościnności i pysznej lokalnej kuchni. W tym kraju znajdują się liczne ośrodki narciarskie. Choć Austria nie należy do najtańszych propozycji to jednak warto wybrać się w to wyjątkowe miejsce na ziemi chociaż na kilka dni w roku. W końcu to państwo położone jest całkiem blisko Polski.