Targi rozmaitości w Concordia Design

Wyjątkowe targi rękodzieła i designu już niedługo zostaną zrealizowane w Poznaniu!

 

W stolicy Wielkopolski odbędą się „Targi rozmaitości”. Chodzi oczywiście o targi rękodzieła i designu, które są zaprezentują prace wykonane przez lokalnych artystów. Zdecydowanie możemy mówić tutaj o sztuce przez duże SZ. Prace rękodzielników zostaną zaprezentowane w Concordia Design w Poznaniu. Wydarzenie zostanie zrealizowane 26 marca 2023 roku w niedzielę, w godzinach między 11:00 – 17:00.

Podczas targów uczestnicy będą mieli okazję podziwiać oraz zakupić przedmioty stworzone z miłością w tym np. ceramikę, ubrania, meble, dekoracje, ekologiczne kosmetyki, grafikę, biżuterię, rośliny. Wszystkie przedmioty, które zostaną zaprezentowane zdecydowanie będą cechować się dobrym gustem. Przedstawione zostaną prace lokalnych rzemieślników.

Wydarzeniu będzie sprzyjać niepowtarzalna i kameralna atmosfera. Nadchodzące Targi Rozmaitości to zdecydowanie fantastyczne miejsce do wymiany doświadczeń i wymiany dóbr. To również miejsce do rozmowy o sztuce i życiu. Aktualnie przyjmowane są zgłoszenia wystawców do udziału w wskazanym wydarzeniu. Zgłoszenia można przesyłać do 28 lutego 2023 roku.