Zimowe ferie z dzieckiem w Europie

Sprawdź topowe miejsca na wspólny wyjazd z dzieckiem w Europie!

 

Jak się okazuje od wielu lat zagraniczne kurorty przygotowują propozycję dla spędzenia wolnego czasu dorosłych wraz z dziećmi w wielu państwach w Europie. Gdzie w takim razie można udać się z małymi wczasowiczami w okresie ferii zimowych? Podpowiadamy kilka ciekawych propozycji!

Popularnymi kierunkami w tym sezonie są Włochy! Zdecydowanie ta część Europy cieszy się niesłabnącą popularnością. Dla fanów śnieżnego szaleństwa bardzo często zaleca się Austrię. Długą tradycję zimowych podróży ma również Francja, która posiada ogromną ilość atrakcji. Na uznanie zasługuje również Słowenia. W tym kraju jest dostęp do Alp, a ceny są znacznie niższe niż w Niemczech czy też w Austrii.

Ciekawym kierunkiem jest także Słowacja, Andora, Niemcy, Teneryfa i Wyspy Kanaryjskie, Cypr. Wybierając się na wakacje w pierwszej kolejności warto rozważyć jakiej aktywności potrzebuje nasze dziecko. Jeśli potrzebuje wrażeń i szaleństw warto rozważyć zimowy wypad w góry. Dla osób preferujących relaks i odpoczynek od niskich temperatur w zimie warto udać się do ciepłych krajów.