Osiągnięcia i sukcesy sportowe z marką SMMASH!

Wieloletni sport, a wraz z nim – litry potu wykapanego na sportowych matach, salach treningowych, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wyczyny te, uświadomiły nas, z jakimi próbami walczą sportowcy (profesjonaliści oraz debiutanci) różnych dyscyplin sportowych. Nasza eksploracja nie była zbyteczna. Wręcz przeciwnie! Każda z nich została dokładnie zweryfikowana, aby następnie posłużyć do wypracowania, a następnie utworzenia unikatowych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma realny wpływ na to, jak trenujesz oraz jakie sukcesy zdobywasz. Chcesz wiedzieć, co determinuje, że produkty SMMASH są wyjątkowe? Przedstawiamy przykłady nowoczesnych metod, które w nich wykorzystaliśmy. Wypróbuj i zadecyduj, czy chcesz zweryfikować ich wydajność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym ciężkim sparingu oczywiście widoczny jest pot, a tym samym – przykre „aromaty”. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to nie on jest ich główną przyczyną. Za ten proces odpowiedzialne są bakterie, dla których pot oraz wydzielane przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią wyśmienitą pożywkę.

Jak najbardziej zdajemy sobie z tego sprawę. Z racji tego włókna będące w ubraniach SMMASH, posiadają nietypowe łączenia z jonami srebra, które są naturalnym elementem dającym możliwość na bezpośrednią walkę z takimi bakteriami. Zastosowane włókna nie tylko czuwają nad temperaturą ciała i sprawnie odprowadzają wilgoć, ale i skutecznie hamują powstawanie oraz namnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby zbudować najlepsze warunki do ćwiczeń, czyli takie, które nie hamują Twoich ruchów, zapewniają doskonałe “czucie” oraz komfort, w odzieży SMMASH stosujemy specjalną technologię Nano-Stretch.

Z jej pomocą ubrania uzyskują optymalną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), trwałość (ponad 2x mocniejsze), a przede wszystkim – właściwie przystosowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Właściwa temperatura to jeden z istotnych czynników, który decyduje o swobodzie, poziomie zmęczenia, a najważniejsze – efektach ćwiczeń. Jeśli chcemy w trakcie ćwiczeń wydobywać z siebie sto procent – należy zadbać o to, aby temperatura nie zawierała więcej niż 37 stopni Celsjusza. W jaki sposób to zrobić?

Z rozwiązaniem ponownie nadchodzi nasza odzież, a wraz z nią – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z tego powodu prawidłowo odprowadza pot skumulowany na skórze, zarówno dbając o to, aby Twoje mięśnie były suche i zachowując właściwą temperaturę.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zainspirowana pajęczą siecią technologia, pozwoliła nam wytworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% wytrzymałe na przetarcia – w porównaniu do klasycznych produktów termoaktywnych.

Każde grafiki są z kolei umieszczane innowacyjną metodą – sublimacji nanocząsteczek farby. To rozwiązanie umożliwia uzyskiwać nawet 40% głębsze kolory, a przede wszystkim – nie uwzględnia rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z pomocą tej technologii odzież SMMASH jest bezpieczna i sprawnie może sprawdzić się dla każdego – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Sprawdź je na własnej skórze- w trakcie ulubionych treningów lub mierząc się na zawodach. Gwarantujemy, że od razu dostrzeżesz różnicę, jaką robi SMMASH!