Twórcze rozwiązanie problemu zaparkowanego samochodu na placu budowy w Gorzowie Wielkopolskim

Zdarzenie, które miało miejsce w listopadzie, kiedy to auto zostało dosłownie zabetonowane na budowie w Łodzi, zdaje się być znane w całym kraju. Tymczasem pracownicy budowy z Gorzowa Wielkopolskiego także musieli stawić czoła podobnemu wyzwaniu i również znaleźli oryginalny sposób na jego pokonanie.

Ekipa budowlana zmagająca się z procesem betonowania napotkała nieoczekiwaną przeszkodę. Mimo to, robotnicy byli zdeterminowani do znalezienia rozwiązania – otoczyli samochód barierkami, aby go nie uszkodzić, a następnie kontynuowali swoje prace zgodnie z planem. Fachowcy z Gorzowa Wielkopolskiego tym samym wprowadzili nietypowe podejście do problemu z nieskłonnym do współpracy kierowcą.

Prace remontowe na ulicy Składowej w Gorzowie Wielkopolskim rozpoczęły się 12 grudnia. Pracownicy podjęci tę operację natrafili na przeszkodę – na miejscu pozostał jeden pojazd zaparkowany na parking.

Przed rozpoczęciem prac, ekipa wydała ostrzeżenia dla potencjalnie zainteresowanych. Za wycieraczką problematycznego pojazdu do tej pory widnieje kartka informująca o remoncie, planowanej rozbiórce części parkingu oraz prośbą o nieparkowanie. Pomimo to, wygląda na to, że nikt nie zdecydował się na przeczytanie tej informacji…

Zdecydowani fachowcy podjęli kreatywną decyzję o rozebraniu kostki brukowej wokół samochodu, pozostawiając jedynie małą „wyspę” na której zaparkowany był pojazd. Rezultat ich pracy szybko stał się popularny w sieci i wywołał mnóstwo komentarzy.