Obwodnica zachodnia Nowego Sącza sparaliżowana po kolizji samochodowej

W ostatnią środę, 8 maja, obwodnica zachodnia Nowego Sącza była nieprzejezdna. Konkretnie, chodziło o odcinek drogi od Podrzecza do ronda w Brzeznej. Powodem było zdarzenie drogowe, w którym uczestniczyły dwa pojazdy. Niestety, trzy osoby ucierpiały w tym incydencie. Zostały one przewiezione do szpitala po przybyciu służb ratunkowych, które zostały wezwane na miejsce wypadku około godziny 12:00.

Jedno z pojazdów, biorących udział w stłuczce, przewróciło się na dach. W wyniku tego incydentu, trzy osoby zostały ranne i przetransportowane do najbliższego szpitala. Na miejscu zdarzenia interweniowały również różne służby – zarówno straż pożarna, jak i policja.

Justyna Basiaga, rzecznik prasowy Policji w Nowym Sączu podała dodatkowe informacje na temat zdarzenia. „8 maja, około godziny 12:00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w miejscowości Podrzecze. Na podstawie dotychczasowych ustaleń, kierowca samochodu marki Toyota najprawdopodobniej zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym pojazdem marki Audi. W wyniku tego zdarzenia trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Nowym Sączu. Obecnie ruch odbywa się już bez przeszkód” – poinformowała.