Komitet Wyborczy Wyborców Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej "Łączy nas Słupsk" jako pierwszy zarejestrowany w Słupsku

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Słupsku właśnie potwierdziła rejestrację Komitetu Wyborczego Wyborców Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej pod hasłem „Łączy nas Słupsk”. Z tej okazji jest to pierwszy komitet wyborczy, który oficjalnie zadeklarował swój udział w walce o miejsca w radzie miasta.

Oparte na decyzji opublikowanej przez Krajowe Biuro Wyborcze, istnieje teraz oficjalnie zarejestrowany Komitet Wyborczy Wyborców Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej „Łączy nas Słupsk”. Aktualnie prowadzone są działania dotyczące zgłaszania kandydatów na radnych miejskich. Tymczasem obecna prezydent miasta, nie udzieliła jeszcze oficjalnego potwierdzenia swojego udziału w nadchodzących wyborach samorządowych. W tym tygodniu ma zostać zorganizowana konferencja prasowa na ten temat.

W skład ekipy komitetu wyborczego wchodzi pełnomocnik wyborczy – Jerzy Sadlak oraz osoba odpowiedzialna za finanse – Anna Siwiak. Zgłaszanie komitetów wyborczych jest możliwe do 12 lutego. Natomiast termin wyborów samorządowych został ustalony na dzień 7 kwietnia.